• mdi-account-circle Zaloguj się
  • mdi-plus-circle Zarejestruj się

Nadal przyjmujemy Państwa zgłoszenia na – szkolenie stacjonarne „Astma i POChP – Profesjonalne wsparcie pacjenta w aptece” | sob. 9 lub niedz. 10 października 2021 r. (dwa ostatnie szkolenia !!!)

Kategoria: Szkolenia
Data dodania: 2021-10-06 09:22:02

Szanowni Państwo,

zapraszamy na ostanie szkolenia organizowane przez OIA w Warszawie w tej edycji kursu: „Astma i POChP – Profesjonalne wsparcie pacjenta w aptece”

Szkolenie odbędzie się w następujących terminach (do wyboru):

  1. * 09.10.2021 (sobota) godz. 9-17 – miejsce: Biuro OIA w Warszawie, ul. Żeromskiego 77 lok. 6, 

  2. * 10.10.2021 (niedziela) godz. 9-17 – miejsce: Biuro OIA w Warszawie, ul. Żeromskiego 77 lok. 6, 

Założeniem tego kursu jest przekazanie farmaceutom przede wszystkim wiedzy praktycznej: połowa czasu to zajęcia warsztatowe w grupach dotyczące obsługi inhalatorów oraz umiejętności edukowania pacjenta. Ukończenie szkolenia daje praktyczną wiedzę w aspekcie pomocy pacjentom stosującym inhalatory – szczegółowy plan szkolenia. Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe, w tym demoinhalatory oraz specjalnie przygotowany poradnik opisujący w prosty i czytelny sposób obsługę dostępnych na rynku inhalatorów. Otrzymane materiały z pewnością będą przydatne w codziennej Państwa pracy w aptece.

Za ukończenie szkolenia można uzyskać 8 punktów edukacyjnych.

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia obowiązuje limit miejsc na każde szkolenie: maksymalna ilość uczestników jednego szkolenia to 50 osób – decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapisać można się wypełniając kartę zgłoszenia na szkolenie (plik edytowalny. docx bądź w postaci pliku. pdf) i przesyłając wypełnioną kartę zgłoszenia na adres: anna.skolek@oia.waw.pl do dnia 05.10.2021r. 

Będą to dwa ostatnie szkolenia !!! Następne najprawdopodobniej odbędą się dopiero za rok!!!

UWAGA: Prosimy o wybranie tylko jednego z dwóch terminów: 09.10.2021 lub 10.10.2021.

Sponsorzy cyklu szkoleń: „Astma i POChP – Profesjonalne wsparcie pacjenta w aptece”

mdi-arrow-left Powrót do aktualności